Test

Ürün Karşılaştır (0)

MİNNESOTA ÇOK YÖNLÜ KİŞİLİK ENVANTERİ (MMPI) UYGULAYICI EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI

450,00 TL Vergiler Hariç: 450,00 TL

MİNNESOTA ÇOK YÖNLÜ KİŞİLİK ENVANTERİ (MMPI) UYGULAYICI EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI Tüm Kamu ve Özel Kurumlarda Geçerli MMPI Uygulayıcı Eğitimi Sertifika Programı SON BAŞVURU TARİHİ: 1 TEMMUZ 2019   Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri (MMPI) Uygulayıcı Eğitimi Sertifika Programına Türkiye’nin her yerinden online olarak katılabilirsiniz.   EĞİTİM BİLGİLERİ Minn..

OBJEKTİF TESTLERİ UYGULAYICI EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI

500,00 TL Vergiler Hariç: 500,00 TL

OBJEKTİF TESTLER UYGULAYICI EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI Tüm Kamu ve Özel Kurumlarda Geçerli Objektif Testler Uygulayıcı Eğitimi Sertifika Programı SON BAŞVURU TARİHİ: 1 TEMMUZ 2019   Objektif Testler Uygulayıcı Eğitimi Sertifika Programına Türkiye’nin her yerinden online olarak katılabilirsiniz.   EĞİTİM BİLGİLERİ Objektif Testler Uygulayıcı Eğitimi Sertifika Pr..

ÖZEL ÖĞRENME GÜÇLÜĞÜ TANILAMA ENVANTERİ UYGULAYICI EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI

450,00 TL Vergiler Hariç: 450,00 TL

ÖZEL ÖĞRENME GÜÇLÜĞÜ TANILAMA ENVANTERİ (ÖGTE) UYGULAYICI EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI Tüm Kamu ve Özel Kurumlarda Geçerli ÖGTE Uygulayıcı Eğitimi Sertifika Programı SON BAŞVURU TARİHİ: 1 TEMMUZ 2019   Özel Öğrenme Güçlüğü Tanılama Envanteri (ÖGTE)Uygulayıcı Eğitimi Sertifika Programına Türkiye’nin her yerinden online olarak katılabilirsiniz.   EĞİTİM BİLGİLERİ Ö..

PROJEKTİF TESTLER UYGULAYICI EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI

750,00 TL Vergiler Hariç: 750,00 TL

PROJEKTİF TESTLER UYGULAYICI EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI Tüm Kamu ve Özel Kurumlarda Geçerli Projektif Testler Uygulayıcı Eğitimi Sertifika Programı SON BAŞVURU TARİHİ: 1 TEMMUZ 2019   Projektif Testler Uygulayıcı Eğitimi Sertifika Programına Türkiye’nin her yerinden online olarak katılabilirsiniz.   EĞİTİM BİLGİLERİ Projektif Testler Uygulayıcı Eğitimi Sertifik..

TONI-4  ZEKA TESTİ UYGULAYICI EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI

450,00 TL Vergiler Hariç: 450,00 TL

TONI-4  ZEKA TESTİ UYGULAYICI EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI Tüm Kamu ve Özel Kurumlarda Geçerli TONI-4 Zeka Testi Uygulayıcı Eğitimi Sertifika Programı SON BAŞVURU TARİHİ: 1 TEMMUZ 2019 TONI-4 Zeka Testi Uygulayıcı Eğitimi Sertifika Programına Türkiye’nin her yerinden online olarak katılabilirsiniz.   EĞİTİM BİLGİLERİ TONI-4 Zeka Testi Uygulayıcı Eğitimi Sertifika Pr..

WISC-R ZEKA TESTİ UYGULAYICI EĞİTİM SERTİFİKA PROGRAMI

750,00 TL Vergiler Hariç: 750,00 TL

WISC-R ZEKA TESTİ UYGULAYICI EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI Tüm Kamu ve Özel Kurumlarda Geçerli WISC-R Zeka Testi Uygulayıcı Eğitim Sertifika Programı SON BAŞVURU TARİHİ: 1 TEMMUZ 2019   WISC-R Zeka Testi Uygulayıcı Eğitimi Sertifika Programına Türkiye’nin her yerinden online olarak katılabilirsiniz.   EĞİTİM BİLGİLERİ WISC-R Zeka Testi Uygulayıcı Eğitimi Sert..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)