Psikoloji Kütüphanesi

Ürün Karşılaştır (0)

AİLE TUTUMLARI TESTİ (FAT) - Online Materyal

40,00 TL Vergiler Hariç: 40,00 TL

AİLE TUTUMLARI TESTİ (FAT)    NOT: Aile Tutumları Testi (FAT) Materyalleri online olarak gönderilecek olup baskı materyal siparişi alınmamaktadır.   AİLE TUTUMLARI TESTİ (FAT)  NEDİR? Lydia Jackson(1972) tarafından hazırlanmış olan bu test, çocuğun aile içindeki yerini belirleyen, deneğin ailesi ile kurmuş olduğu ilişkiler hakkında bilgi veren bir tes..

ANKARA GELİŞİM TARAMA ENVANTERİ (AGTE) - Online Materyal

30,00 TL Vergiler Hariç: 30,00 TL

ANKARA GELİŞİM TARAMA ENVANTERİ (AGTE)   NOT: Ankara Gelişim Tarama Envanteri Materyalleri online olarak gönderilecek olup baskı materyal siparişi alınmamaktadır.   ANKARA GELİŞİM TARAMA ENVANTERİ NEDİR? 0-6 yaş arasındaki çocukların gelişimsel açıdan değerlendirilebilmesi amacıyla uygulanan bir envanterdir. Çocukların gelişim düzeylerini sağlıklı ve obj..

BEIER CÜMLE TAMAMLAMA TESTİ - Online Materyal

30,00 TL Vergiler Hariç: 30,00 TL

BEIER CÜMLE TAMAMLAMA TESTİ   NOT: Beier Cümle Tamamlama Materyalleri online olarak gönderilecek olup baskı materyal siparişi alınmamaktadır.   BEIER CÜMLE TAMAMLAMA TESTİ NEDİR? Tamamlanmamış cümlelerden oluşan projektif bir testtir. Beier Cümle Tamamlama Testi, Form A 8-18 yaşları arası, Form B ise 13 ve yukarı yaşları içeren iki formdan oluşmakta..

BENDER GESTALT GÖRSEL MOTOR ALGILAMA TESTİ - Online Materyal

30,00 TL Vergiler Hariç: 30,00 TL

BENDER GESTALT GÖRSEL MOTOR ALGILAMA TESTİ   NOT: Bender Gestalt Görsel Motor Algılama Testi Materyalleri online olarak gönderilecek olup baskı materyal siparişi alınmamaktadır.   BENDER GESTALT GÖRSEL MOTOR ALGILAMA TESTİ NEDİR? Bender Gestalt Görsel Motor Algılama Testi; görsel uyaranın algılanmasını, görsel-motor koordinasyonu, görsel motor bütünleştirmeyi öl..

BENTON GÖRSEL BELLEK TESTİ - Online Materyal

30,00 TL Vergiler Hariç: 30,00 TL

BENTON GÖRSEL BELLEK TESTİ   NOT: Benton Görsel Bellek Testi Materyalleri online olarak gönderilecek olup baskı materyal siparişi alınmamaktadır.   BENTON GÖRSEL BELLEK TESTİ NEDİR? Şekilleri hafızada tutma becerisini değerlendiren Benton Görsel Bellek Testi, görsel belleğin algılama ve motor yeteneğinden ayırt edilmesini sağlamaktadır. Benton Görsel Bel..

BURDON DİKKAT TESTİ - Online Materyal

20,00 TL Vergiler Hariç: 20,00 TL

BURDON DİKKAT TESTİ   NOT: Burdon Dikkat Testi Materyalleri online olarak gönderilecek olup baskı materyal siparişi alınmamaktadır.   BURDON DİKKAT TESTİ NEDİR? Bu test çocuğun, dikkat gücünü ölçer. Çocuklara bir sayfa üzerine gelişigüzel dizilmiş harfler verilir. Bu harfler belli ve düzenli aralıklarla dizilmiştir. Testte 31 tane (a), 29 ta..

CATTEL 2A/3A ZEKA TESTİ - Online Materyal

40,00 TL Vergiler Hariç: 40,00 TL

CATTEL 2A/3A ZEKA TESTİ   NOT: Cattel 2A/3A Zeka Testi Materyalleri online olarak gönderilecek olup baskı materyal siparişi alınmamaktadır.   CATTEL 2A/3A ZEKA TESTİ NEDİR? Kültürden bağımsız olan Cattel Zeka Testi tüm toplumlara uygulanabilir. 2A ve 3A olmak üzere iki formdan oluşur. Yaş ve eğitim gruplarına göre bu formlar ayrılır. Her form 4 a..

ÇOCUKLAR İÇİN TEMATİK ALGI TESTİ (C.A.T) - Online Materyal

60,00 TL Vergiler Hariç: 60,00 TL

ÇOCUKLAR İÇİN TEMATİK ALGI TESTİ (C.A.T)   NOT: Çocuklar İçin Tematik Algı Testi (CAT) Materyalleri online olarak gönderilecek olup baskı materyal siparişi alınmamaktadır.   ÇOCUKLAR İÇİN TEMATİK ALGI TESTİ (CAT) NEDİR? C.A.T Testi; bir çocuk için çok önemli olan figürleri ve dürtüleri anlamamızı kolaylaştırmak amacıyla oluşturulmuştur. Çocuklar kendiler..

D2 DİKKAT TESTİ - Online Materyal

30,00 TL Vergiler Hariç: 30,00 TL

D2 DİKKAT TESTİ   NOT: D2 Dikkat Testi Materyalleri online olarak gönderilecek olup baskı materyal siparişi alınmamaktadır.   D2 DİKKAT TESTİ NEDİR? D2 Dikkat Testi; bireyin dikkat seviyesini, psikomotor hızını, öğrenme fonksiyonlarını, seçici dikkatini ve zihinsel konsantrasyonunu ölçmek amacıyla geliştirilmiştir. Görevin yapılma hızı, kurallara uy..

Dönence

50,00 TL Vergiler Hariç: 50,00 TL

• Oyun gövdesindeki sonsuz yol üzerinde top düşürülmeden döndürülmeye çalışılır. • Başlangıçta içi boş olan top kullanılarak alıştırma yapılır. Yavaş hareket ettiği için ilk başlayanlar için ve küçükler için uygundur. • İkinci aşamada içi dolu olan topla sonsuz yolda top düşürülmeden hareket ettirilmeye çalışılır. • Üçüncü aşamada iki top aynı anda yola yerleştirilerek düşürmeden döndürülmeye ç..

FRANKFURTER DİKKAT TESTİ - Online Materyal

20,00 TL Vergiler Hariç: 20,00 TL

FRANKFURTER DİKKAT TESTİ   NOT: Frankfurter Dikkat Testi Materyalleri online olarak gönderilecek olup baskı materyal siparişi alınmamaktadır.   FRANKFURTER DİKKAT TESTİ NEDİR? Frankfurter Dikkat Testi; farklılıkları bulma puanı ve hızıyla ilgilidir. Elma ve armut figürleriyle uygulanan bir dikkat testidir.   FRANKFURTER DİKKAT TESTİNİN TÜRÜ NEDİR..

FROSTİG GÖRSEL ALGI TESTİ - Online Materyal

30,00 TL Vergiler Hariç: 30,00 TL

FROSTİG GÖRSEL ALGI TESTİ   NOT: Frostig Görsel Algı Testi Materyalleri online olarak gönderilecek olup baskı materyal siparişi alınmamaktadır.   FROSTİG GÖRSEL ALGI TESTİ NEDİR? Frostig Görsel Algı Testi bireylerin görsel algı seviyelerini, problem çözme becerilerini ve okula hazır olup olmadıklarını ölçen bir testtir. Bender Gestalt Görsel Algılam..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 24 (2 Sayfa)