Psikoloji Eğitimleri

Ürün Karşılaştır (0)

AİLE DANIŞMANLIĞI EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI

3.750,00 TL Vergiler Hariç: 3.750,00 TL

AİLE DANIŞMANLIĞI EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI Devlet Üniversitesi Onaylı, Tüm Kamu ve Özel Kurumlarda Geçerli Aile Danışmanlığı Eğitimi Sertifika Programı SON BAŞVURU TARİHİ: 1 ŞUBAT 2021   Aile Danışmanlığı Sertifika Programına Türkiye’nin her yerinden online olarak katılabilirsiniz.   AİLE DANIŞMANLIĞI EĞİTİM BİLGİLERİ Aile Danışmanlığı E..

MİNNESOTA ÇOK YÖNLÜ KİŞİLİK ENVANTERİ (MMPI) UYGULAYICI EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI

650,00 TL Vergiler Hariç: 650,00 TL

MİNNESOTA ÇOK YÖNLÜ KİŞİLİK ENVANTERİ (MMPI) UYGULAYICI EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI Tüm Kamu ve Özel Kurumlarda Geçerli MMPI Uygulayıcı Eğitimi Sertifika Programı SON BAŞVURU TARİHİ: 1 ŞUBAT 2021   Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri (MMPI) Uygulayıcı Eğitimi Sertifika Programına Türkiye’nin her yerinden online olarak katılabilirsiniz.   EĞİTİM BİLGİLERİ Minne..

OBJEKTİF TESTLERİ UYGULAYICI EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI

500,00 TL Vergiler Hariç: 500,00 TL

OBJEKTİF TESTLER UYGULAYICI EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI Tüm Kamu ve Özel Kurumlarda Geçerli Objektif Testler Uygulayıcı Eğitimi Sertifika Programı SON BAŞVURU TARİHİ: 1 TEMMUZ 2019   Objektif Testler Uygulayıcı Eğitimi Sertifika Programına Türkiye’nin her yerinden online olarak katılabilirsiniz.   EĞİTİM BİLGİLERİ Objektif Testler Uygulayıcı Eğitimi Sertifika Pr..

ÖZEL ÖĞRENME GÜÇLÜĞÜ TANILAMA ENVANTERİ UYGULAYICI EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI

800,00 TL Vergiler Hariç: 800,00 TL

ÖZEL ÖĞRENME GÜÇLÜĞÜ TANILAMA ENVANTERİ (ÖGTE) UYGULAYICI EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI Tüm Kamu ve Özel Kurumlarda Geçerli ÖGTE Uygulayıcı Eğitimi Sertifika Programı SON BAŞVURU TARİHİ: 1 TEMMUZ 2019   Özel Öğrenme Güçlüğü Tanılama Envanteri (ÖGTE)Uygulayıcı Eğitimi Sertifika Programına Türkiye’nin her yerinden online olarak katılabilirsiniz.   EĞİTİM BİLGİLERİ Ö..

PROJEKTİF TESTLER UYGULAYICI EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI

800,00 TL Vergiler Hariç: 800,00 TL

PROJEKTİF TESTLER UYGULAYICI EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI Tüm Kamu ve Özel Kurumlarda Geçerli Projektif Testler Uygulayıcı Eğitimi Sertifika Programı SON BAŞVURU TARİHİ: 1 ŞUBAT 2021   Projektif Testler Uygulayıcı Eğitimi Sertifika Programına Türkiye’nin her yerinden online olarak katılabilirsiniz.   EĞİTİM BİLGİLERİ Projektif Testler Uygulayıcı Eğitimi Sertifika..

Tıbbi Sekreterlik Eğitimi Sertifika Programı

500,00 TL Vergiler Hariç: 500,00 TL

TIBBİ SEKRETERLİK EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI DEVLET ÜNİVERSİTESİ ONAYLI SERTİFİKA   Tıbbi Sekreterlik Eğitimi Sertifika Programına Türkiye’ nin her yerinden online (7/24 Açık Ders Sistemi) olarak katılabilirsiniz.   TIBBİ SEKRETERLİK EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI BİLGİLERİ Tıbbi Sekreterlik Eğitimi Sertifika Programı internet ortamında uzaktan e..

TONI-4  ZEKA TESTİ UYGULAYICI EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI

800,00 TL Vergiler Hariç: 800,00 TL

TONI-4  ZEKA TESTİ UYGULAYICI EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI Tüm Kamu ve Özel Kurumlarda Geçerli TONI-4 Zeka Testi Uygulayıcı Eğitimi Sertifika Programı SON BAŞVURU TARİHİ: 1 Şubat 2020 TONI-4 Zeka Testi Uygulayıcı Eğitimi Sertifika Programına Türkiye’nin her yerinden online olarak katılabilirsiniz.   EĞİTİM BİLGİLERİ TONI-4 Zeka Testi Uygulayıcı Eğitimi Sertifika Pro..

WISC-R ZEKA TESTİ UYGULAYICI EĞİTİM SERTİFİKA PROGRAMI

800,00 TL Vergiler Hariç: 800,00 TL

WISC-R ZEKA TESTİ UYGULAYICI EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI Tüm Kamu ve Özel Kurumlarda Geçerli WISC-R Zeka Testi Uygulayıcı Eğitim Sertifika Programı SON BAŞVURU TARİHİ: 1 ŞUBAT 2021   WISC-R Zeka Testi Uygulayıcı Eğitimi Sertifika Programına Türkiye’nin her yerinden online olarak katılabilirsiniz.   EĞİTİM BİLGİLERİ WISC-R Zeka Testi Uygulayıcı Eğitimi Sertifika ..

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)